https://www.info-bardejov.sk/nebankova-pozicka

E-shop

Tlač | Pridať / editovať záznam

Nebanková pôžička

Nebanková pôžička dostupná aj cez internet. Požičajte si od súkromnej spoločnosti. Naše nebankové pôžičky sú určené pre každého a získať ich môžete ešte dnes.

Nebankové pôžičky výhodné ako v banke

Úroková sadzba nebankových pôžičiek má pevný strop v tzv. výške RPNM, ktoré nastavuje Národná banka Slovenska. Preto je tvrdenie, že nebanková pôžička je drahšia oproti tej bankovej už dávno neplatné. Ak by nebankový inštitúcia prekročila povolený limit, prišla by o licenciu, čo by v konečnom dôsledku znamenalo ukončenie prevádzky. Výhodou nebankovej pôžičky je aj fakt, že klient nemusí platiť mesačné poplatky za vedenie bankového a úverového účtu ako aj nepovinné poistenie pôžičky.


Bez bánk a rýchlo

Nebankové pôžičky sú na Slovensku oproti zahraničným oveľa lacnejšie. Kedže je pevne stanovený strop ročnej percentuálnej miery nákladov, sú asi 2,5 násobne lacnejšie napríklad aj oproti českej republike. V niektorých prípadoch dosahujú nebankové pôžičky dokonca nižší úrok ako v banke. Nie všetky banky sú totiž výhodné a nájdu sa aj také, kde ročný úrok prevyšuje 17% p.a. Zobrať si tak v súčasnosti nebankovú pôžičku je úkon, za ktorý sa nemusí klient hanbiť. Ak žijete v Českej republike a potrebujete si požičať výhodnejšie, máme pre vás riešenie.
Web:
https://goo.gl/85QGKM
Adresa:
Bardejov
Prešovský kraj / okres Bardejov
sk Slovensko

Obory činností:

Obory činností:

Nebanková pôžička